BO CZŁOWIEK MA DUSZĘ

OFERTA INDYWIDUALNA

Psychoterapia indywidualna skierowana jest od osób, czasem par, czy rodzin, które chcą wspólnie z terapeutą znaleźć drogę rozwoju, zdefiniować trudności w oparciu o chrześcijańską koncepcję człowieka.

Respektujemy wolność i godność osoby oraz, świadomie i adekwatnie do konkretnego problemu pacjenta, korzystamy z dorobku różnych szkół psychoterapeutycznych.

Terapeuta posługuje się dostępnymi w psychoterapii technikami i umiejętnościami, aby pomóc osobom zbliżyć się ponownie do siebie w postawie szacunku oraz poprawić trudną sztukę komunikacji.

Psycholog dostosowuje formy kontaktu do potrzeb dziecka, w ten sposób buduje relację zaufania, bezpieczeństwa oraz akceptacji, aby jak najlepiej poznać i zrozumieć uczucia, emocje oraz potrzeby danego dziecka.

Akceptacja i szacunek dla pacjenta są podstawowymi zasadami pracy Doradcy. Doradcy ułatwiają przejście przez proces, którego celem jest umożliwienie zmiany lub wyboru i pozwoli pozwoli klientowi odnieść się do wielu obszarów własnego życia

Diagnoza mocnych stron i talentów dziecka, aby wiedzieć jak uczyć się efektywnie, jak współpracować z rówieśnikami, jak ułożyć sobie relacje z nauczycielami i rodzicami.
Trening kompetencji osobistych, aby rodzic był lepiej przygotowany do podejmowania wyzwań rodzicielskich wraz z dorastaniem dziecka. 

Ruch, taniec, muzyka w terapii wykorzystywane są jako forma uzdrawiania i szansa na rozwój, połączone są z bogatą kompozycją krótkich układów opartych na elementach różnorodnych technik tańca. W programie sesji, zawarte są również elementy relaksacji, masażu i medytacji słowa, które prowadzi do wyciszenia i odpoczynku. Dla osób w każdym wieku.

Metody Rozpoznawania Płodności (MRP) zapewniają: satysfakcję, eko-podejście, skuteczność i działają długie lata.